MODELLERİMİZ


HİZMETLERİMİZ

 

ANKARADA KOLTUK

Koltuklarınız Eskidi mi? Eskiyen Koltuklarınızı atmayın. Ankara Aslan Koltuk Eskiyen Koltuklarınızın tamiri, boyası, cilası ve yüz değişimini  özenle yapıyor, adresinizden alıp yine adresinize teslim ediyor.

 

ANKARADA ŞARK KÖŞESİ TASARIMI

Her mekana uygun olarak istediğiniz ölçülerde, şark odası, şark köşesi tasarımı ve imalatı yapmaktayız. Odanıza ve mekanlarınıza şark köşesi yaptırmak istiyorsanız bizi arayın.

 

0312 351 42 37

 

KOLTUK TAKIMLARININ ÜRETİMİ VE BAKIMI

Türkiye'nin Mobilya Sanayii'nde öncü olan Ankara Siteler'de Faaliyetlerini sürdüren firmamız, Koltuk Takımları üretimini yaparken Ankara Siteler Mobilya ve Aslan Koltuk Markasını temsil ettiğinden ürünlerinde 1. sınıf malzeme kullanmaya özen gösterir.

Koltuk Takımı üretiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerin başlıcaları şunlardır.

 

a) Görsellik:  Görsellikte beğeni farklılıkları söz konusu olduğundan gündemi takip eden, her zevke uygun koltuk takımı tasarımları seçimi

b) Kalite ve Sağlamlık: Koltuk Takımlarınızın uzun ömürlü olması için sağlam ve kaliteli malzeme seçimi

c) Kumaş ve Sünger Seçimi : Aynı görünüme sahip birçok kumaştan en kaliteli ve en kullanışlısını tercih etmek

d)Boya ve Cila : Çok farklı kalitelerde atılan boya ve cilaların modele en uygun olan renklerde atılması

e) Ölçü ve Mekan Analizi: Koltuk Takımlarınızın kullanılacak mekana en uygun ölçülerde tasarlanması

f) Teslimat Montaj : Koltuk Takımlarınızın, herhangi bir zarara mahal vermeden yerine teslim edilmesi.

 

Koltuk Kumaşlarının Bakımı :

Koltukların sürekli yoğun güneş ışığına maruz bırakılması çok yanlıştır. Sık sık elektrik süpürgesi ile tozunu alın.

Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayın. Leke olan yeri Islak bez ile saf sabun kullanarak silin ve su ile durulayın. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayın.

Koltuklan silerken (kadife ve tüylü dokumalarda) son durulama suyuna sirke koyarsanız (az miktarda) kumaşların daha çok parladığım görebilirsiniz.. Döşemelik kumaşlar Arap sabunu, beyaz sabun ya da özel şampuanlar ile hav yönüne doğru silinmeli, kendi kendine kurumaya bırakılmalı ve kuruyana kadar üzerine oturulmamalı.

Kadife kumaşlarda ürünün doğası gereği, döşeme yapılırken astar kullanılması gerektiğini unutmayın.

Yastık kılıflarının yıkanabilmesi için fermuarlı olanlarını tercih edin.

Gerektiğinde çıkarıp yıkayabilmek için koltuk döşemelerini portatif yaptırabilirsiniz.

Kuru temizleme sıvısı veya özel temizleyicinizi uygulamadan önce bir deneme yapmanızda fayda var. Bu uygulama için kumaşın fazla görünürde olmayan bir yerini; örneğin söz konusu minder ise minderin ilk bakışta görünmeyen alt kısmını seçmemiz uygun olacaktır. Döşemeliklerinizi, koltuk minderlerinizi birkaç haftada bir yerlerinden çıkartarak kontrol etmekte fayda var. Minderleri daha yakından kontrol ederek aşınma ve yıpranma etkilerini daha yakından izleyebilme imkânına sahip olursunuz.

 

Koltuk Takımlarının Bakımı, Koltuk Temizliği, Koltuk Yıkama, Koltuk Cila Yüz Değişimi, Ankarada Koltuk Tamiri, Ankara Koltuk Tamiri, Koltuk Takımı Üretimi, Koltuk Takımları kalitesi, Koltuk Takımları

Koltuk Tamiri Ankara

İLETİŞİMANKARA KOLTUK TAMİRİ

Koltuklarınız eskidimi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer koltuğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok. Online Destek Hattımızdan yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize ücretsiz teslim edilir.

ANKARA KOLTUK MODELLERİ

Ankarada beğendiğiniz koltuk modelini, kumaş cinsini, kumaş rengini, ebatlarını bizlere bildirin. Sizin zevkinize özel  koltuk takımı hazırlayalım.


Koltuk Bakımı İpuçları

Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır ?

 

Koltuk Kumaşı Bakımı Nasıl yapılır ?

 

Deri Koltuk Bakımı Nasıl Olmalıdır ?

 

Koltuk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kumaş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler


ANKARA KOLTUK MODELLERİ, KOLTUK TAKIMI, OTURMA GRUBU

Ankara Koltuk, Ankara Kanepe,  Ankara Koltuk Tamiri, Ankara Döşeme, Koltuk, Çekyat, Oturma Grubu, Kanepe, Koltuk Kanepe Tamiri, Çekyat Tamiri, Ankara Siteler Koltuk Tamiri, Ucuz Koltuk  Kanepe, Çekyat Tamiri, Siteler Mobilya, Koltuk Döşeme, | Ankara Aslan Döşeme - 0312 351 42 37 - Çalım Sokak N0:30/7 Kat:2  Siteler /ANKARA |