MODELLERİMİZ


HİZMETLERİMİZ

 

ANKARADA KOLTUK

Koltuklarınız Eskidi mi? Eskiyen Koltuklarınızı atmayın. Ankara Aslan Koltuk Eskiyen Koltuklarınızın tamiri, boyası, cilası ve yüz değişimini  özenle yapıyor, adresinizden alıp yine adresinize teslim ediyor.

 

ANKARADA ŞARK KÖŞESİ TASARIMI

Her mekana uygun olarak istediğiniz ölçülerde, şark odası, şark köşesi tasarımı ve imalatı yapmaktayız. Odanıza ve mekanlarınıza şark köşesi yaptırmak istiyorsanız bizi arayın.

 

0312 351 42 37

 

KOLTUK SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin. Ağacının sağlamlağı, Döşemesinin rengi ve deseni, kumaşının kalitesine, süngerinin kalitesine, işlevsel oluşu ve tabiki fiyatına.

Çok ucuz olup kullanışsız, çok güzel olup fahiş fiyatlara koltuk almak mümkündür.

Küçük salonlarda, köşe koltukları büyük ve ferah görünür.

Büyük salonlar için üçlü kanepe, ikili kanepe ve iki koltuk veya berjerden oluşan oturma grupları tercih edilir.

Bütün bunların yanında aldığınız koltuk takımının içinize sinmesi en önemli etkendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koltuk Takımlarının Bakımı, Koltuk Temizliği, Koltuk Yıkama, Koltuk Cila Yüz Değişimi, Ankarada Koltuk Tamiri, Ankara Koltuk Tamiri, Koltuk Takımı Üretimi, Koltuk Takımları kalitesi, Koltuk Takımları

Koltuk Tamiri Ankara

İLETİŞİMANKARA KOLTUK TAMİRİ

Koltuklarınız eskidimi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer koltuğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok. Online Destek Hattımızdan yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize ücretsiz teslim edilir.

ANKARA KOLTUK MODELLERİ

Ankarada beğendiğiniz koltuk modelini, kumaş cinsini, kumaş rengini, ebatlarını bizlere bildirin. Sizin zevkinize özel  koltuk takımı hazırlayalım.


Koltuk Bakımı İpuçları

Koltuk Tamiri Nasıl Yapılır ?

 

Koltuk Kumaşı Bakımı Nasıl yapılır ?

 

Deri Koltuk Bakımı Nasıl Olmalıdır ?

 

Koltuk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kumaş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler


ANKARA KOLTUK MODELLERİ, KOLTUK TAKIMI, OTURMA GRUBU

Ankara Koltuk, Ankara Kanepe,  Ankara Koltuk Tamiri, Ankara Döşeme, Koltuk, Çekyat, Oturma Grubu, Kanepe, Koltuk Kanepe Tamiri, Çekyat Tamiri, Ankara Siteler Koltuk Tamiri, Ucuz Koltuk  Kanepe, Çekyat Tamiri, Siteler Mobilya, Koltuk Döşeme, | Ankara Aslan Döşeme - 0312 351 42 37 - Çalım Sokak N0:30/7 Kat:2  Siteler /ANKARA |